Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11623
Stary 12.12.2011, 21:50
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
A co sądzicie o ewentualnym sprowadzeniu Brożków? Obaj nie grają w Trabzonsporze, więc myślę, że dałoby się wypożyczyć ich bez większych problemów.
Wśród kibiców mówiło się raczej o Pawle, a ja raczej pomyślałbym nad Piotrkiem.
Brakuje dobrego lewego obrońcy, byłby jak znalazł. Podobna historia jak z Baszczem, jak dla mnie.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując