ladek1989 napisał(a):

|
A co sądzicie o ewentualnym sprowadzeniu Brożków? Obaj nie grają w Trabzonsporze, więc myślę, że dałoby się wypożyczyć ich bez większych problemów.
|
Wśród kibiców mówiło się raczej o Pawle, a ja raczej pomyślałbym nad Piotrkiem.
Brakuje dobrego lewego obrońcy, byłby jak znalazł. Podobna historia jak z Baszczem, jak dla mnie.