Janusz94 napisał(a):

|
Tak właśnie powstaje siła FC Porto oni wykupują najlepszych piłkarzy rodzimej ligi dzięki czemu osłabiają konkurencje a siebie wzmacniają. Tym sposobem w lidze się nie męczą i wszystkie siły zostawiają na puchary. Dopóki pan Cupiał tego nie zrozumie nie wejdzie do Ligi Mistrzów. Anawet przestanie zdobywać mistrzostwa Polski bo my stoimy albo się cofamy a inni niestety idą do przodu.
|
Poziom piłki portugalskiej różni się lekko od poziomu naszej piłki. Tam jest więcej graczy, którzy będą w przyszłości grali na poziomie europejskim. A on szkolenie wygląda jak wygląda.