Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11621
Stary 12.12.2011, 20:55. Transfery
Jak patrze na to co nasze włodarze robią i kogo chcą sprowadzić trzeba się poważnie zastanowić kogo będziemy za trochę oglądać na naszym ukochanym R22. Nie za długo będziemy mieć sam zagraniczny szrot. Nie mówie tu oczywiście o Bitonie Meliksonie Pareice Ilievie i Jovanoviciu. Czas zastanowić się nad tym kogo sprowadzić żeby ta drużyna zaczęła wreszcie grać. Zacznijmy od początku. Na bramce mamy Pareikę i Kurto z którymi trzeba obowiązkowo przedłużyć kontrakty. Co do Jovanicia jego bym oddał w rozliczeniu Lechii Gdańsk i sprowadził Małkowskiego. Chłopak który sprawdził się w ekstraklasie i jestem pewien że byłby świetny bo już w tej chwili radzi sobie świetnie w tak słabym klubie. Z obrony pozbyłbym się Lameya Jaliensa i Bunozy. Sprowadziłbym Modelskiego z Bełchatowa i oddał Bunoze. Na stoper Głowacki który będzie za grosze a na lewą Paraiba z Widzewa który nie chce już grać za darmo. Z pomocy out Jirsak Kirm. W ich miejsce sprowadzamy Traore z Lechii i Nakoulmę obaj świetni technicznie a Nakoulma to tylko 250 tys. euro i jest nasz. Atak to pozbywamy się Boguskiego i Sprowadzamy Świerczoka. Musimy przeprowadzić radykalne zmiany jeśli chcemy coś osiągnąć. Tak właśnie powstaje siła FC Porto oni wykupują najlepszych piłkarzy rodzimej ligi dzięki czemu osłabiają konkurencje a siebie wzmacniają. Tym sposobem w lidze się nie męczą i wszystkie siły zostawiają na puchary. Dopóki pan Cupiał tego nie zrozumie nie wejdzie do Ligi Mistrzów. Anawet przestanie zdobywać mistrzostwa Polski bo my stoimy albo się cofamy a inni niestety idą do przodu.
Odpowiedz cytując