Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 12.12.2011, 20:26
mr_kwolf

tak gwoli ścisłości, to każdy źle odgwizdany faul, aut, spalony może wypaczyć wynik meczu, bo zmienia radykalnie sytuacje na boisku (przerywa akcję, zmienia kierunek piłki, właściciela piłki). Tak więc wg mnie bardziej wynik wypaczyło wogóle odgwizdanie urojonego faulu Wilka (odebranie piłki Wiśle i przerwanie akcji) niż danie kartki z kapelusza. Co do czerwieni dla Diaza - oglądałem wielokrotnie powtórki (i trzeba oglądać nie tylko samą końcówkę sytuacji, ale całościowo jak ona się rozwijała) to naruszenie cielesności było najpierw ze strony Jeża, który praktycznie wymusil nadzianie się na łokieć. A najważniejszym faulem ze strony sędziego było nie danie drugiej żółtej kartki za chamski i taktyczny faul Sedloka na Meleksie jak wychodziliśmy z kontrą. Dopatrywanie się faulu Jirsaka, który nawet nie dotknął Polonisty i jeszcze wmawianie, że łapał go za nogę, jak miał naturalnie ułożoną ręke i nie wykonał nia ruchu tylko Polonista na niego nastąpil to juz paranoja. Tak samo powinni odgwizdywać karnego, bo bramkarz stal na bramce i zablokował napastnikowi mozlowośc strzelenia bramki.
Reasumującnajważniejsze wypaczenia sędziego:
1. Brak drugiej żółtej kartki dla Sedloka
2. kartka i wogóle odgwizdanie faulu Wilka
3. Odgwizdanie urojonego faulu Jirsaka
4. Nieodgwizdanie faulu na Bunozie w końcówce meczu.

To CZTERY bardzo ważne, prawie kluczow,e momenty spotkania.


P.S.
Błagam , nie piszcie o WYPATRZENIACH bo wypatrzeć to można gacha żony w krzakach. Piszemy o WYPACZENIACH czyli za słownikiem

1. spowodować wygięcie, zniekształcenie, skrzywienie czegoś; ulec zniekształceniu; wygiąć się, wykrzywić się
2. przenośnie:
a) przedstawić coś w fałszywym świetle
b) zdemoralizować
Powód: wielbłądy
Ostatnio edytowane przez Smok : 12.12.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując