Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52489
Stary 12.12.2011, 20:13
Ten kto chcę ściągać polski szrot (a do tego niezmiernie drogi) do Wisły, ten jest chyba jakimś "agentem"

Zrozumcie, że ściągamy zagraniczne odpadki, ponieważ NIE MA pieniędzy.Gdyby były pieniążki, Valckx ściągnąłby utalentowanych.Przeglądaliście może jego cv, jakich piłkarzy wypromował?Nie mówimy tu o jakimś Peszko, Kucharczyku, Golu, czy nawet Lewandowskim, a o Alexie, Farfanie, Gomesie,Dzsudzsaku,Beaslejyu.!!!
ZROZUMCIE.Cupiał NIE DA pieniędzy na transfery gotówkowe, lub na talenty, które życzą sobię 300-400 tyś.Mało tego.Do konca sezonu musimy płacić Maaskantowi za pierdzenie w stołek, bo nadprezesezowi podniosło się ciśnienie.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 12.12.2011 o godz. 20:24.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując