Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
1438
12.12.2011, 19:59
A właśnie panowie, jak to jest z boksem na Wiśle? Czy to są zajęcia typowo dla bokserów czy prowadzą też dla lamusów?
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
pietras1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietras1234
Znajdź inne posty napisane przez pietras1234