Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52485
Stary 12.12.2011, 16:25
może wraca "normalność" ;-) ale tak poważnie to poczekajcie i zobaczymy co będzie w przerwie.
Może z tymi bramkarzami to ściema ? - a może z kimś innym negocjują... Martwi mnie też cisza w sprawie nowego kontraktu dla Małego.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 12.12.2011 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując