Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52482
Stary 12.12.2011, 16:10
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/176/news1...h-w-Wisle.html

Gdzie oni biorą takie wynalazki? W Polsce jest świetny młody bramkarz Pawłowski, ale lepiej stawiać na zagraniczny odrzut. Z czwartej ligi Szwedzkiej.
TW. "Zdzisław" pewnie ma jakąś działę z tego transferu...nie zdziwilbym się, jakby nam wepchnęli kolejnego Milana.....
Odpowiedz cytując