Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 12.12.2011, 15:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Cypryjczycy maja problem z liczbą mieszkańców, my z brakiem szkółki.
Cypryjczycy sobie ten problem rozwiązali, my nie.
Dobra szkółka nie jest zalezna od liczebności mieszkańców w regionie. Islandia ma 311 tys mieszkanócw i jedną z najlepszych reprezentacji w piłce ręcznej.
A czy TS nie ma czasem szkółki? Przecież juniorzy Wisły istnieją. Wystarczy posadzić trawę i wysłać jednego kumatego na lige trampkarzy, a drugiego na ligę gimnazjalną i szukać takich którym piłka najmniej przeszkadza. To w tym wieku dobrze widać. Jak trawa wyrośnie dać WYBRAŃCOM. Piłki po 1 drużynie i uczyć. Podania i przyjęcia w m w miejscu. To samo w biegu. To podstawa do której niezbędna jest równa trawa i trener który potrafi pokazać. To pozwala wypracować i utrwalić nawyki ruchowe. Kiedy piłka skacze i za każdym razem do końca trzeba ją kontrolować nie da się wyuczyć schematu.


W okolicach Krakowa Mieszka 2 mln ludzi. Nie znajdzie się 11 Potrafiących prosto kopnąć piłkę? Ilu z I gimnazjum zgłosiło by się na nabór? Jeden w klasie? Przecież z takiej palety "kogoś ciekawego" się zawsze wybierze.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.12.2011 o godz. 16:53.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując