Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
52479
12.12.2011, 15:38
kacpaw91
napisał(a):
Raczej nie mamy, bo nie grał w Polskich klubach w wieku 15-21.
Przecież to chyba nie jest konieczne? Ważne że ma paszport polski, o ile dobrze mi się wydaje?
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie