mandarynki napisał(a):

Zawodnicy Odense BK w duńskiej prasie mówią, że będą gryźć trawę, bo mają wiele do udowodnienia kibicom i pracodawcy. Z kolei na forach piszą, że Utaka stanie na głowie, bo od dawna marzy mu się Premiership.
Fajnie brzmi, ale nie sądzę, aby Fulham odpuściło.
|
Fulham nie odpusci ale po ostatniej porazkce 0-2 ze Swansea znowu kazdy mecz w PL bedzie dla niej wazny.