Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9248
Stary 12.12.2011, 15:02
mandarynki napisał(a):Wyświetl post
Zawodnicy Odense BK w duńskiej prasie mówią, że będą gryźć trawę, bo mają wiele do udowodnienia kibicom i pracodawcy. Z kolei na forach piszą, że Utaka stanie na głowie, bo od dawna marzy mu się Premiership.
Fajnie brzmi, ale nie sądzę, aby Fulham odpuściło.
Fulham nie odpusci ale po ostatniej porazkce 0-2 ze Swansea znowu kazdy mecz w PL bedzie dla niej wazny.
Odpowiedz cytując