Wyświetl pojedynczy post
mandarynki
Junior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Scandinavia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9247
Stary 12.12.2011, 14:46
Zawodnicy Odense BK w duńskiej prasie mówią, że będą gryźć trawę, bo mają wiele do udowodnienia kibicom i pracodawcy. Z kolei na forach piszą, że Utaka stanie na głowie, bo od dawna marzy mu się Premiership.
Fajnie brzmi, ale nie sądzę, aby Fulham odpuściło.
Odpowiedz cytując