Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52474
Stary 12.12.2011, 14:28
Czemu wszyscy płaczą? On jest tylko na testach na razie. Równie dobrze może bronić gorzej od Jovanicia ale może także bronić lepiej od Pareiki. Więc w czym problem? Po to są testy żeby sprawdzać zawodników! I wcale nie jest to przypadkowy gracz, został wybrany, to już o czymś znaczy.

Poza tym ma polskie obywatelstwo, patrząc na naszą politykę transferową to dobrze, bo jeśli wypali to będzie można pozbyć się Jovanicia i mamy wolne miejsce na obcokrajowca. Trzeba na to patrzeć bo nasza polityka to obcokrajowcy, i nie tępię tego. Jeśli znajdą lepszych obcokrajowców od Polaków to nie mam nic przeciwko!
Odpowiedz cytując