Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9246
Stary 12.12.2011, 14:21
Nie ma sensu gry 3 obrońcami, uznam to za błąd Kazka. To jest samobójstwo nawet z rezerwowym Twente! Nie rozumiecie, że wymiana z nimi może się skończyć tragedią? I tyle morale będą podwyższone. Tutaj trzeba walczyć ambitnie, dużo biegać. To zwycięstwo trzeba WYWALCZYĆ, bo czysto piłkarsko nie mamy szans zbyt dużych. Przecież my w środku tracimy tyle piłek, że grając trzema obrońcami każdy kontratak mógłby się skończyć bramką!
Odpowiedz cytując