|
Nie ma sensu gry 3 obrońcami, uznam to za błąd Kazka. To jest samobójstwo nawet z rezerwowym Twente! Nie rozumiecie, że wymiana z nimi może się skończyć tragedią? I tyle morale będą podwyższone. Tutaj trzeba walczyć ambitnie, dużo biegać. To zwycięstwo trzeba WYWALCZYĆ, bo czysto piłkarsko nie mamy szans zbyt dużych. Przecież my w środku tracimy tyle piłek, że grając trzema obrońcami każdy kontratak mógłby się skończyć bramką!
|