Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#522
Stary 12.12.2011, 14:14
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Pozwole się wtrącić - z całym szacunkiem ale uprawiasz Framacie demagogię. Równie poprawnie można napisać że skoro można sprowadzić Błaszczykowskiego za 20 000 euro, a Jirsaka za 700 000 euro, to kto rozsądny wybierze Jirsaka.
To Ty uprawiasz demagogię.

Gdyby w tym samym czasie przedstawiono klubowi Błaszczykowskiego z najlepszego swojego okresu i Jirsaka z najlepszego swojego okresu i za obu zażądano po 700 tys euro to jasne, że tylko głupek wybrałby Jirsaka
Kiedy jednak sprowadzano Błaszczykowskiego nie był on wcale więcej wart niż owe 20 tys euro.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując