Baala napisał(a):

A może by tak trójką zagrać obrońców? Właściwie tylko trzech mamy zdrowych, a mecz musimy wygrać by oczymkowiek myśleć. CZemu nie spróbować?
--------Pareiko
Jovanovic-Diaz-Bunoza
------Wilk-Nunez
Małecki--Melikson---Iliev
------Genkov--Biton
Ultra ofensywa
|
Z Diazem na obronie to my zamiast strzelić bramke stracimy ze dwie po jego dziecinnych błędach.Szczerze to z naszą obroną,ogólnie defensywą nie mamy co szukać z 3 obrońcami,choć oczywiste że wygrać musimy.
W zimowym okienku liczę na odejście kilku śmiesznych kopaczy,a w lecie resztę.