Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9245
Stary 12.12.2011, 12:34
Baala napisał(a):Wyświetl post
A może by tak trójką zagrać obrońców? Właściwie tylko trzech mamy zdrowych, a mecz musimy wygrać by oczymkowiek myśleć. CZemu nie spróbować?

--------Pareiko
Jovanovic-Diaz-Bunoza
------Wilk-Nunez
Małecki--Melikson---Iliev
------Genkov--Biton

Ultra ofensywa
Z Diazem na obronie to my zamiast strzelić bramke stracimy ze dwie po jego dziecinnych błędach.Szczerze to z naszą obroną,ogólnie defensywą nie mamy co szukać z 3 obrońcami,choć oczywiste że wygrać musimy.
W zimowym okienku liczę na odejście kilku śmiesznych kopaczy,a w lecie resztę.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując