Jesień Wisły Kraków, czyli klęska mistrza Polski
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...lski,id,t.html
Według mnie to nieco zbyt czarny obraz. Teraz najważniejsze zadanie to rozstrzygnięcie sprawy trenera. Osobiście uważam, że Moskal poprawił grę Wisły. Warto podjąć ryzyko zostawienia go na cały sezon.