Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#484
Stary 12.12.2011, 11:55
Według mnie już najwyższy czas sięgnąc do kieszeni i zatrudnić trenera z doświadczeniem i mimo wszystko obcokrajowca. Wariant z polskimi trenerami i tymi zdolnymi i doświadczonymi był już przerabiany i jak to wychodziło wszyscy wiemy . Jeśli chcemy kiedyś grać w Europie na jakimś poziomie musimy mieć trenera o poważnym nazwisku który wie jak wziąść za morde nasze pseudogwiazdy