Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 9 grudnia, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
szadi83
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: Jakie to ma znaczenie
Offline
#
241
12.12.2011, 11:45
dzięki, właśnie miałem to tu wkleić bo w tym momencie przeczytałem. Ciekawe o co chodzi z tymi innymi decyzjami. W ogóle polskie kluby powinny stworzyć przymierze i wyplewić wszystkich beznadziejnie słabych sędziów !
Mistrzem Polski jest WISŁA !
szadi83
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szadi83
Znajdź inne posty napisane przez szadi83