Wyświetl pojedynczy post
szadi83
Junior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Jakie to ma znaczenie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.12.2011, 11:45
dzięki, właśnie miałem to tu wkleić bo w tym momencie przeczytałem. Ciekawe o co chodzi z tymi innymi decyzjami. W ogóle polskie kluby powinny stworzyć przymierze i wyplewić wszystkich beznadziejnie słabych sędziów !
Mistrzem Polski jest WISŁA !
Odpowiedz cytując