dostuffca napisał(a):

Nie zgadzam się z powyższymi wpisami! Klub zarządzany jest w pełni profesjonalnie!
a. sprzedaż internetowa to dużo Januszy, Januszy nie chcemy. Janusze piją herbatę i jedzą kiełbaski. I wtedy te kiełbaski i herbate trzeba by zrobić. A tak to zapas kończy się spokojnie w 5 minucie przerwy i jest spokój. No czasem ludzie marzną, ale to znaczy tylko że nie są wystarczająco twardzi.
b. nieprawdą jest że jest otwarte za mało kas. Może i w sobotę przez co najmniej 3h bilety można było kupić tylko w jednej kasie, ale przecież kasa była, więc o co chodzi? A i w kolejce nie stało się więcej niż 20 min.
c. płatność kartą - no nie róbmy z kibiców takich burżujów co to za wszystko kartą by chcieli płacić - ani to nie wygodne, ani praktyczne, a jeszcze trzeba za terminale płacić, na prowizji tracić - zero opłacalności
d. KK - Karty Kibica muszą być bo kibica trzeba identyfikować i tyle. A że inne kluby sobie poradziły i KK nie wymagają? Głupie są i tyle. KK jest fajna, plastykowa i nie ma żadnych dodatkowych funkcjonlności. Jak by miała to by kosztowała 30 zł i by jeszcze gorzej było.
|
Nie mogę rozgryźć Twojego posta, jeżeli jest on na poważnie to straszny ignorant z Ciebie. Nie wiesz jak wygląda współcześnie nowoczesne zarządzanie klubem? Pieniądze zarabia się nie na 5 tysiącach fanatycznych kibicach lecz na "Januszach" jak to pogardliwie określiłeś, drogich karnetach na inne sektory, cateringu i gadżetach klubowych. W każdym eurpejskim klubie można płacić za wszystko kartą oraz jest możliwość zakupu biletów przez internet.