Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Sprawa żółtej kartki Wilka nawet nie ruszona
|
Nikt nie odwołał się od tej decyzji ? a w ogóle był tam faul czy nie bo z trybun wydawało się, że Wilk odebrał piłkę w miarę czysto a na pewno nie na żółtą kartkę?
Czy jest w klubie osoba, która ogląda wnikliwie wszystkie sytuacje, za które nasi dostają żółte kartki? - przecież od takich krzywdzących decyzji NALEŻY się odwoływać chyba - czy może jestem w błędzie ?