|
Pamiętaj co po pierwszym sezonie w Wiśle powiedział Petrescu. Nie mówię o zawodnikach a o lidze globalnie. Jaki trener z autorytetem będzie ryzykował ze załatwią go sędziowie? Co zrobili z Górnikiem jak poszedł tam Kasperczak? Moskal sytuację zna z doświadczenia i to jego duży plus.
|