Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7451
Stary 12.12.2011, 10:56
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się z powyższymi wpisami! Klub zarządzany jest w pełni profesjonalnie!

a. sprzedaż internetowa to dużo Januszy, Januszy nie chcemy. Janusze piją herbatę i jedzą kiełbaski. I wtedy te kiełbaski i herbate trzeba by zrobić. A tak to zapas kończy się spokojnie w 5 minucie przerwy i jest spokój. No czasem ludzie marzną, ale to znaczy tylko że nie są wystarczająco twardzi.

b. nieprawdą jest że jest otwarte za mało kas. Może i w sobotę przez co najmniej 3h bilety można było kupić tylko w jednej kasie, ale przecież kasa była, więc o co chodzi? A i w kolejce nie stało się więcej niż 20 min.

c. płatność kartą - no nie róbmy z kibiców takich burżujów co to za wszystko kartą by chcieli płacić - ani to nie wygodne, ani praktyczne, a jeszcze trzeba za terminale płacić, na prowizji tracić - zero opłacalności

d. KK - Karty Kibica muszą być bo kibica trzeba identyfikować i tyle. A że inne kluby sobie poradziły i KK nie wymagają? Głupie są i tyle. KK jest fajna, plastykowa i nie ma żadnych dodatkowych funkcjonlności. Jak by miała to by kosztowała 30 zł i by jeszcze gorzej było.
b. 20 minut stałeś ? w piatek przed meczem ? BZDURA !!! ludzie stali po 1.5 godziny i niekupiuli biletów bo spóźnili by sie na mecz (oczywiscie chodzi o kupno biletów na holendrów)
Odpowiedz cytując