|
tak, w lidze + oczywiscie Jirsak faulował, Diaz też na czerwona kartke zasłużył (łaskawie nabąkneli że Jeż powinien dostać żółtą) a o faulu na Bunozie pod koniec meczu też zapomnieli jakby nie było o czym mówić.....prolegijny program
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|