Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 12.12.2011, 10:24
tak, w lidze + oczywiscie Jirsak faulował, Diaz też na czerwona kartke zasłużył (łaskawie nabąkneli że Jeż powinien dostać żółtą) a o faulu na Bunozie pod koniec meczu też zapomnieli jakby nie było o czym mówić.....prolegijny program
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując