Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9236
Stary 12.12.2011, 09:19
Jot napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem, że jesteś jednym z tych, co udają szydercę tutaj pisząc, gówno wiedzą, dupska nigdzie nie ruszą a wszystkie rozumy pozjadali. Goń się więc leszczu i nie zawracaj mi dupy. Podyskutujmy na żywo, zobaczymy czy też będziesz taki cwany.
Dyskutować trzeba mieć z kim, a ty jeśli czymś ruszasz to na pewno dupskiem bo głową nie .
No jeszcze palce przy klikaniu - klikaj zdrów

Kaziu Moskal ma nad czym myśleć - obrona u nas marnie gra, a teraz jeszcze połowa nieczynna.
Szanse na awans właściwie w kategoriach cudu trzeba by rozpatrywać - nasza wygrana pod dużym znakiem zapytania nie wspominając o choćby remisie Odense.
Może tym razem cud się zdarzy, tak na wyrównanie paskudnych losowań w LM w poprzednich latach.
Odpowiedz cytując