Jot napisał(a):

|
Ja wiem, że jesteś jednym z tych, co udają szydercę tutaj pisząc, gówno wiedzą, dupska nigdzie nie ruszą a wszystkie rozumy pozjadali. Goń się więc leszczu i nie zawracaj mi dupy. Podyskutujmy na żywo, zobaczymy czy też będziesz taki cwany.
|
Dyskutować trzeba mieć z kim, a ty jeśli czymś ruszasz to na pewno dupskiem bo głową nie

.
No jeszcze palce przy klikaniu

- klikaj zdrów
Kaziu Moskal ma nad czym myśleć - obrona u nas marnie gra, a teraz jeszcze połowa nieczynna.
Szanse na awans właściwie w kategoriach cudu trzeba by rozpatrywać - nasza wygrana pod dużym znakiem zapytania nie wspominając o choćby remisie Odense.
Może tym razem cud się zdarzy, tak na wyrównanie paskudnych losowań w LM w poprzednich latach.