Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18126
Stary 11.12.2011, 23:30
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Ulatowski to jakaś porażka.. Gdybym wiedział, że to on ma przyjść za Kafarskiego to już wolę Kafara..

Zęby mnie bolą po tym meczu. Lechia nic nie gra.
Cała strategia zarządzania Lechią w tym sezonie to porażka. Oby to się nie skończyło spadkiem. Kadra Lechii to zbieranina paralityków, nowy trener to jakiś kiepski żart. Stadion ładny ale wytrzymać 2 godziny na meczu oglądając taką padakę to naprawdę duża sztuka. W zimie musi dojść do porządnego trzęsienia ziemi bo żal patrzeć na to co się teraz dzieje w klubie.
Odpowiedz cytując