4fan_player napisał(a):

Ulatowski to jakaś porażka.. Gdybym wiedział, że to on ma przyjść za Kafarskiego to już wolę Kafara..
Zęby mnie bolą po tym meczu. Lechia nic nie gra.
|
Cała strategia zarządzania Lechią w tym sezonie to porażka. Oby to się nie skończyło spadkiem. Kadra Lechii to zbieranina paralityków, nowy trener to jakiś kiepski żart. Stadion ładny ale wytrzymać 2 godziny na meczu oglądając taką padakę to naprawdę duża sztuka. W zimie musi dojść do porządnego trzęsienia ziemi bo żal patrzeć na to co się teraz dzieje w klubie.