Edson napisał(a):

|
Nie wiem, który mózg w tym Gdańsku wpadł na pomysł, żeby Kafarskiego zastąpić Ulatowskim...
|
Ulatowski to jakaś porażka.. Gdybym wiedział, że to on ma przyjść za Kafarskiego to już wolę Kafara..
Zęby mnie bolą po tym meczu.
Lechia nic nie gra.