Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18124
Stary 11.12.2011, 23:06
ItaloPolak napisał(a):Wyświetl post
To samo mialem pisac, juz myslalem ze z moim Telewizorem jest cos nie tak. To wina Liveparku.
Dzięki za odpowiedź Teraz już wiem, że nie jestem jedyny i na pewno do nich napiszę.
Tylko, czy livepark nie jest czasem producentem obrazu naszej ligi od tego sezonu? Bo ja to już zauważyłem u siebie co najmniej 2 lata temu.
Odpowiedz cytując