ItaloPolak napisał(a):

|
To samo mialem pisac, juz myslalem ze z moim Telewizorem jest cos nie tak. To wina Liveparku.
|
Dzięki za odpowiedź

Teraz już wiem, że nie jestem jedyny i na pewno do nich napiszę.
Tylko, czy livepark nie jest czasem producentem obrazu naszej ligi od tego sezonu? Bo ja to już zauważyłem u siebie co najmniej 2 lata temu.