Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
11618
11.12.2011, 22:36
A co sądzicie o ewentualnym sprowadzeniu Brożków? Obaj nie grają w Trabzonsporze, więc myślę, że dałoby się wypożyczyć ich bez większych problemów.
ladek1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ladek1989
Znajdź inne posty napisane przez ladek1989