olek94 napisał(a):

Urugwaj 3.5 mln ludności
W RPA zajęli 4 miejsce
ich gwiazdy to Suarez,Forlan,Cavani,Caceres i kilku innych
Polska 40 mln ludnosci
nasze ,,gwiazdy'' których nie można porównywać z urugwajskimi:Błaszczykowski,Lewandowski
Przypomnę jeszcze,że u nas PIŁKA to narodowy sport i piłkę kopie każdy niezależnie od wieku.
Jaki wniosek ?
Talenty w Polsce są ale nie sa wykorzystywane i odpowiednio szkolone
TYLE W TEMACIE
|
Może i tak, ale jednak trzeba dodać że urugwajczycy nigdy bardzo dobrze technicznie nie byli wyszkoleni nie byli, walczą, są ambitni, zawzięci. Wszędzie są te talenty, ale to szczęście w 50% decyduje o tym jak jest przyszłość takiego piłkarza, nie oszukujmy się wielu dawnych i sławnych piłkarzy ma synów którzy grają gdzieś tam amatorsko.Co do wisły to jednak i tak brak stawiania na młodzież, za Cupiała to my nikogo nie wychodowaliśmy, było tak że obserwowaliśmy rynek polski i szukaliśmy, teraz za polskiego dobrego piłkarza trzeba płacić, m.in stąd ich tak mało w Wiśle. Za takiego przeciętnego Kowalskiego trzeba płacić 500 tys euro, a to jednak sporo.