Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6130
Stary 11.12.2011, 17:59
http://i43.tinypic.com/ivlu29.jpg
taki oto problem pojawia mi sie przy wczytywaniu gry, ktoś ma pojęcie co z tym mogę zrobić ?

edit: teraz juz sie nie wyswietla ten komunikat, tylko " Zapisana gra nie została wczytana"... czy to znaczy że do nowa trzeba zacząc grę ?
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 11.12.2011 o godz. 20:51.



Odpowiedz cytując