http://i43.tinypic.com/ivlu29.jpg
taki oto problem pojawia mi sie przy wczytywaniu gry, ktoś ma pojęcie co z tym mogę zrobić ?
edit: teraz juz sie nie wyswietla ten komunikat, tylko " Zapisana gra nie została wczytana"... czy to znaczy że do nowa trzeba zacząc grę ?