Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52449
Stary 11.12.2011, 17:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Chyba raczysz żartować. Wolski reprezentuje poziom europejskich pucharów ? Na razie popisał się jedną kiwką, po której forumowi fachowcy zaczęli robić z niego drugiego Maradonnę. Jedna kiwka roztrząsana przez kilka stron przez zwolenników "młodych Polaków" w Wiśle. Specjalnie oglądnąłem sobie grę Wolskiego i Żyro w meczu z przedostatnim zespołem ekstraklasy i obaj byli w ogóle nie byli zauważalni w tym spotkaniu. W przypadku Wolskiego w innych też nie. No ale wiadomo jedna kiwka w meczu rozgrzewa umysły.
Jedną kiwką powiadasz? Trzeba być chyba ślepym żeby nie dostrzec potencjału w tym piłkarzu...
http://www.youtube.com/watch?feature...v=M4WXrzy5WKk#!
Jak tak myślą włodarze naszego klubu jak Ty to nic dziwnego że musimy się męczyć ogladaniem Jirsaka, Kirma czy Jaliensa, ważne że nie ma "młodych Polaków". Gdyby piłkarz z filmiku miał na nazwisko Wolskić pewnie podskakiwałbys z radości, A tak? Przeca to słabeusz, z jedna kiwką, gdzie mu tam do Kirma.
Odpowiedz cytując