Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kaltenn
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7447
Stary 11.12.2011, 17:29
szamik napisał(a):Wyświetl post
A to dziwne, z tego co było mówione na mecz z Widzewem nie było biletów w kasach na dobrych kilka godzin przed meczem..

(o C mi chodzi oczywiście)

wiem, ktora to C trybuna i wiem jakie bylo info, dlatego tez mnie to zdziwilo. Kupowalem bilet jak juz trwal mecz gdzies 10-15minuta meczu i normalnie dostalem bilet na C5. Spytalem laski w kasie czy sa na C powiedziala ze oczywiscie i tyle. Podejzewam ze byly zwroty z FC albo cos takiego. Na bank to byl mecz z Widzewem i trybuna C. Jakbym nie wiedzial, nie kupil, nie byl to bym nie pisal i tyle w temacie.
Odpowiedz cytując