szamik napisał(a):

A to dziwne, z tego co było mówione na mecz z Widzewem nie było biletów w kasach na dobrych kilka godzin przed meczem..
(o C mi chodzi oczywiście)
|
wiem, ktora to C trybuna i wiem jakie bylo info, dlatego tez mnie to zdziwilo. Kupowalem bilet jak juz trwal mecz gdzies 10-15minuta meczu i normalnie dostalem bilet na C5. Spytalem laski w kasie czy sa na C powiedziala ze oczywiscie i tyle. Podejzewam ze byly zwroty z FC albo cos takiego. Na bank to byl mecz z Widzewem i trybuna C. Jakbym nie wiedzial, nie kupil, nie byl to bym nie pisal i tyle w temacie.