Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2833
Stary 11.12.2011, 16:19
A ja co tydzień będąc przy R22 modle się o to żeby Boss został z nami tak długo jak mu zdrowie pozwoli. Bo to on stworzył tą WIELKĄ WISŁĘ. Przez którą wy jesteście teraz rozkapryszeni jak bachory które uważają że należą im się wszystkie zabawki świata. Póki co podsumujcie sobie bilans Cupiała w Wiśle i powiedzcie kto w tym czasie zdobył najwięcej mistrzów Lech, Legia a może Śląsk? Prawda jest taka że nie można mieć monopolu na MP i tyle.
Odpowiedz cytując