someonewisp napisał(a):

|
Dobrze, że bracia Mak wybrali Bełchatów. Że niby chcą więcej grać, a w Wiśle nie będą mieli okazji? Absurd. Może to i dobrze, pójdą do GKS zagrają średnią rundę, sponsor odejdzie od tego klubiku a oni znowu wylądują w pierwszej lidze. Widać chłopaki w ogóle nie potrafią przeanalizować swojej sytuacji..
|
Suarey napisał(a):

|
To zdanie "Kluczowe znaczenie miały jednak nie finanse, a aspekt sportowy. Uzdolnieni zawodnicy za wszelką cenę chcieli odejść do klubu, w którym będą mieli szanse na regularne występy. O te łatwiej będzie im w Bełchatowie niż w klubie z Reymonta" świadczy o priorytetach młodych zawodników w Polsce grać w podrzędnym klubiku czy walczyć o miejsce w pierwszej 11 w aktualnym mistrzu polski. Jak takie jest podejście to nie mam pytań.
|
Nie potrafia przeanalizowac swoja sytuacje? WTF? Jeden z nich to typowy playmaker, myslisz ze mialby realne szanse na gre w pierwszej jedenastce w Wisle (sa Melikson, Gargula, Jirsak)? Chociaz Belchatow gra troche innym systemem bez prawdziwego playmakera, kto tam w srodku gra? Baran, Zbozien, Sawala lub dawny prawy obronca Fonfara. Wedlug mnie, bardzo dobra decyzja i dobry klub dla mlodych zawodnikow by zbierac doswiadczenia!