Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6707
Stary 11.12.2011, 15:35
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w Krakowie nie ma akademii piłkarskiej, który Wiślak przydałby się w Legii, o sympatycznym geście gwiazdy Barcy i ilości obcokrajowców w klubie z Reymonta - mówi Maciej Skorża.

http://wislalive.pl/polecamy/maciej_...iele_razy-144/
Bardzo ciekawa rozmowa. Szacunek dla Pana Macieja który jak zwykle wybrnął z trudnych pytań z klasą.
Odpowiedz cytując