Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
6707
11.12.2011, 15:35
qbbba
napisał(a):
Dlaczego w Krakowie nie ma akademii piłkarskiej, który Wiślak przydałby się w Legii, o sympatycznym geście gwiazdy Barcy i ilości obcokrajowców w klubie z Reymonta - mówi Maciej Skorża.
http://wislalive.pl/polecamy/maciej_...iele_razy-144/
Bardzo ciekawa rozmowa. Szacunek dla Pana Macieja który jak zwykle wybrnął z trudnych pytań z klasą.
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy