Powiem Wam w tajemnicy ogromnej - BB podobno ostatnio oglądał młode dziewczyny z Polski, bo jedynych piłkarzy podkradła mu Legia i Amica a reszta pseudopiłkarzy, znając swoją marność i bezszansowość w klubie znienawidzonego hegemona i mistrza Polski,wybiera pozostałe kluby, licząc, że będzie im dane przetrwać na rynku pracy. Myślę tak jak Wy, że ani prezes ani dyrektor "kontrwywiadu" Wisły, nie nadają sie do tej pracy. Jak inni magowie i wróżki forumowe szepcą - jest możliwe, że dyrektor pracuje na rzecz obcego wywiadu zagranicznego, nie tylko z Holandii, a prezes puszcza oko do wszystkich dziewczyn z polskich klubów. Tak więc czeka nas albo kolejne mistrzostwo i wielu z nas tego nie przeżyje, że Cupiał nadal będzie nas gnębił piłkarzami zagranicznymi za dużą kasę, albo dziewczyny polskie zrobią swoje, osłabiając czujność zagranicznych zaciągów i wreszcie damy dupy poza podium, co może w przyszłości bez wyników, spowoduje upragnione odejście naszego ciemiężyciela wraz z BB i SV. No a wtedy żyć nie umierać. Czeka nas Raj, a nasz cichociemny ZK rozpocznie ekspansje transferową na calą Polskę. Transfery będą najdrozsze ze wszystkich w kolejnych ligach, gdzie będziemy kupować pilkarzy i grać w tych ligach, mając stadion z nich wszystkich największy. Corocznie będziemy wygrywać kolejne ligi od utęsknionej II aż po IV i osiągniemy szczyty pucharowe, pokomując z IV ligi - mistrza Polski np. z Warszawy, co dla nas konspiratorów Wiślackich, będzie ukonorowaniem naszych działań i marzeń, a co dopiero, jak raz na 10 lat pokonamy Pasy
.
Tak mniej więcej odbieram to Wasze nieustające malkontenctwo, czytając tutaj teorie spiskowe ośmiolatków, zażarcie dyskutujących z 60-ciolatkami na tych samych falach SF. Zamiast wypełnić stadion, to trujecie atmosfere wokól Wisly w eterze, bo nie podoba Wam się dosłownie wszystko. Od właściciela klubu i jego pracowników, aż po stadion. Może dajcie sobie spokój z Wisłą, dla jej i własnego zdrowia ? No bo trochę pokory i szacunku do Wisły by się Wam przydało i może zaczęlibyście wtedy współdziałać na jej rzecz konstruktywnie - kibicując na stadionie i wypisując konstruktywne przemyślenia o Wiśle w eterze, nawet krytyczne, ale konstruktywne a nie błazeńskie i tym samym destrukcyjne, bo potem media podłapują ten Wasz lament i bełkot i świadomie lub nie, wykorzystują przeciwko marce Wisły, że Cupiał już , tuż , tuż a BB itd itp...................