Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52443
Stary 11.12.2011, 14:06
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Poziom godny europejskich pucharow? Myślę że wszyscy z pierwszej listy+ Rybus (2007 r. MKS Szamotuły), Borysiuk ( 2007 r. UKS Biała Podlaska), Rafał Wolski (2007 r. Jastrząb Głowaczów).
Chyba raczysz żartować. Wolski reprezentuje poziom europejskich pucharów ? Na razie popisał się jedną kiwką, po której forumowi fachowcy zaczęli robić z niego drugiego Maradonnę. Jedna kiwka roztrząsana przez kilka stron przez zwolenników "młodych Polaków" w Wiśle. Specjalnie oglądnąłem sobie grę Wolskiego i Żyro w meczu z przedostatnim zespołem ekstraklasy i obaj byli w ogóle nie byli zauważalni w tym spotkaniu. W przypadku Wolskiego w innych też nie. No ale wiadomo jedna kiwka w meczu rozgrzewa umysły.
Odpowiedz cytując