BBudowniczy napisał(a):

|
Poziom godny europejskich pucharow? Myślę że wszyscy z pierwszej listy+ Rybus (2007 r. MKS Szamotuły), Borysiuk ( 2007 r. UKS Biała Podlaska), Rafał Wolski (2007 r. Jastrząb Głowaczów).
|
Chyba raczysz żartować. Wolski reprezentuje poziom europejskich pucharów ? Na razie popisał się jedną kiwką, po której forumowi fachowcy zaczęli robić z niego drugiego Maradonnę. Jedna kiwka roztrząsana przez kilka stron przez zwolenników "młodych Polaków" w Wiśle. Specjalnie oglądnąłem sobie grę Wolskiego i Żyro w meczu z przedostatnim zespołem ekstraklasy i obaj byli w ogóle nie byli zauważalni w tym spotkaniu. W przypadku Wolskiego w innych też nie. No ale wiadomo jedna kiwka w meczu rozgrzewa umysły.