szprotson napisał(a):

ja ogolnie odnosze wrażenie ze kazde zachowanie BB to własnie taka gierka.
Większość jego wypowiedzi jest własnie taka zeby w danym momencie kibica uspokoić.
Niedługo pewnoe wypłyną nowe nazwiska nowych niedoszłych trenerów, nowych niedoszłych transferów i tak do marca gdzie zaczniemy pewnie z taką samą kadrą.
|
Po klęsce z Vitorią, bodajże.
http://ekstraklasa.s24.pl/cupial-chce-wzmocnic-wisle,s4316/]
Cytat:
|
Właściciel Wisły Bogusław Cupiał polecił dyrektorowi sportowemu Grzegorzowi Mielcarskiemu ściągnięcie kilku klasowych piłkarzy w przerwie zimowej.
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...&pp=10&page=10
Cytat:
Jacob Burns to ostatni zawodnik jaki w zimowym okienku transferowym wzmocnił drużynę Wisły.
Jako pierwszy do drużyny Wisły w tym okienku transferowym trafił Paweł Kaczorowski.
Od początku przygotowań z wiślakami trenował Norbert Varga.
Długo na sfinalizowanie swojego transferu czekał Mariusz Pawełek
|
itd. itp.