Ogryzek napisał(a):

My nie pozyskamy żadnego polskiego piłkarza do pierwszego składu nie dlatego że jest słaby/drogi itd ale dlatego ze nie szukamy. A kto nie szuka ten nie znajdzie
|
A wedlug Valckx-a szukamy tylko nikt o tym nie wie i nikt o tym nie bedzie wiedział
- Rok temu założyliśmy sobie długofalową strategię. Mamy ośmiu skautów, którzy pracują w Polsce. Efektem ich pracy jest podpisanie umów z kilkoma młodymi polskimi zawodnikami, o czym mało kto wie. Większość myśli, że pozyskujemy tylko zagranicznych piłkarzy, a wcale tak nie jest. Mamy filozofię krótko i długoterminową. Jeśli już mowa o transferach, to w styczniu nie oczekujemy ich zbyt wielu. Może przyjdzie do nas jeden lub dwóch piłkarzy. Wydaje mi się, że mamy zawodników i trenera, z którymi możemy wygrać mistrzostwo. W dalszym ciągu wierzę, że ta drużyna może odnieść sukces - powiedział Holender.