Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24526
Stary 11.12.2011, 13:39
mam podpisaną UMOWĘ ZLECENIE na okres roku, powiedzmy od 10 lutego 2011 do 10 lutego 2012.

Przed podpisaniem umowy pracodawca mówił, że jeśli ktoś nie przepracuje roku, będzie musiał zwrócić mu pieniądze za szkolenie.

W umowie nie ma nic o jakiś zwrotach kosztów , karach finansowych itd.
Ale jest jeden punkt z postanowień ogólnych i prosiłbym o wyjaśnienie;


" W sprawach nieuregulowanych w tej umowie, zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego, oraz przepisy prawa ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych "




I jak to się ma do tego, że rok nie minął i podziękowano mi za współpracę ?

poproszę na priv, ew. tutaj
Odpowiedz cytując