Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11614
Stary 11.12.2011, 12:57
http://www.transfermarkt.de/de/masat...er_114202.html -> jeden z utalentowanych japońskich napastników, zwrotny, potrafiący znaleźć dobrą pozycję do oddania strzału, trochę nerwowy ale mógłby być jednym z najlepszych piłkarzy w Polskiej kopanej

http://www.transfermarkt.de/de/hirok...ler_83002.html -> gwiazda na prawej obronie w Kashiwie Reysol... dodatkowo bardzo dobrze spisujący się w ofensywie hmm... z Lameya można byłoby się wymienić

http://www.transfermarkt.de/de/junya...er_123252.html -> i jeszcze jeden napastnik rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni jedna z najważniejszych postaci w ataku Kashiwy, młody i mógłby być napastnikiem na lata
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując