Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52436
Stary 11.12.2011, 12:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie wszytkie te Świerczoki, Maki i inne to ściema medialna żeby pokazać - no tak szukaliśmy ale byli za drodzy. Po czym taki czy inny wyląduje w klubie który mu połowy nie zapłaci tego co niby my mu mieliśmy płacić.

.
ja ogolnie odnosze wrażenie ze kazde zachowanie BB to własnie taka gierka.
Większość jego wypowiedzi jest własnie taka zeby w danym momencie kibica uspokoić.
Niedługo pewnoe wypłyną nowe nazwiska nowych niedoszłych trenerów, nowych niedoszłych transferów i tak do marca gdzie zaczniemy pewnie z taką samą kadrą.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując