|
Dziś nie akurat żadnego znaczenia to, że na wiosnę gramy ze Śląskiem i Legią w Krakowie. Przegrywamy z Górnikiem, Polonią, Cracovią, w obecnej sytuacji własny stadion jest słabym argumentem. Ale szansa na mistrzostwo oczywiście jest, strata nie jest duża, wszyscy grają w kratkę. Tylko trzeba wygrywać a przy tym dać sobie spokój z kilkoma nazwiskami i koniecznie ściągnąć coś lepszego. Bez tego ani rusz.
|