|
Ja zaryzykuję twierdzenie, że mistrzem będzie ten, kto lepiej punktuje na wyjazdach, gdzie odbija sobie wtopy "domowe". My też wtopiliśmy z Widzewem u siebie, czy Wisłą (tak, uważam, że to była wtopa, biorąc pod uwagę grę Białej Gwiazdy w tym sezonie). Śląskowi idzie na wyjazdach najlepiej. Z kolei jedynym zagrożeniem, jest dla mnie ...Groclin, który u siebie jest niepokonany i jak zacznie punktować na wyjazdach jak ostatnio, to będzie moim skromny zdaniem groźniejszy od Legii dla WKS-u.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
|