Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6704
Stary 11.12.2011, 09:33
Dlaczego w Krakowie nie ma akademii piłkarskiej, który Wiślak przydałby się w Legii, o sympatycznym geście gwiazdy Barcy i ilości obcokrajowców w klubie z Reymonta - mówi Maciej Skorża.

http://wislalive.pl/polecamy/maciej_...iele_razy-144/
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując