Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
6704
11.12.2011, 09:33
Dlaczego w Krakowie nie ma akademii piłkarskiej, który Wiślak przydałby się w Legii, o sympatycznym geście gwiazdy Barcy i ilości obcokrajowców w klubie z Reymonta - mówi Maciej Skorża.
http://wislalive.pl/polecamy/maciej_...iele_razy-144/
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
qbbba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qbbba
Znajdź inne posty napisane przez qbbba