Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10426
Stary 11.12.2011, 01:17
Gdybym miał zagrać to zagrałbym tak. Z tym, że 4 mecze z poniższych wybrałbym aby AKO przekroczyło 2:

Włochy Serie A

Cagliari Calcio - FC Parma TYP: 1X (1,26) TRAFIONY

Hiszpania Primera Division

Rayo Vallecano - Sporting Gijón TYP: 1X (1,24) ŹLE

Szwajcaria Super League

FC Luzern - Servette FC TYP: 1X (1,13) ŹLE

Turcja Süper Lig

Mersin Idman Yurdu - Samsunspor TYP: 1X (1,20) TRAFIONY

Turcja 1. Lig

Boluspor - Karsiyaka TYP: 1X (1,25) TRAFIONY
Ostatnio edytowane przez yarow : 11.12.2011 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując