pikey napisał(a):

|
A z Legią i Śląskiem gramy wiosną u siebie.
|
Akurat gra na własnym boisku w tym sezonie nie jest dla nas żadnym atutem. Przypomnij sobie mecze z Lechią, Podbeskidziem, Górnikiem i Polonią. Jezu kochany, 12 punktów poszło się piep.... na R22;/