Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
52432
10.12.2011, 23:43
Tak trochę z innej beczki ale nie wiem za bardzo gdzie to napisać.
Ile treningów tygodniowo iw jakim wymiarze czasowym odbywają nasi zawodnicy? I czy są to treningi czy wycieczki na siłownie i odnowę biologiczną?
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88